پوزیشن های جنسی و اهمیت آنها

رابطه جنسی را تنها در یک پوزیشن جنسی انجام ندهید.

در هر رابطه باید حداقل از 3 پوزیشن جنسی استفاده کنید.

چون انجام رابطه تنها در یک پوزیشن باعث یکنواختی، عدم تنوع و تازه گی در فضای رابطه شده و باعث می شود که زوج ها نسبت به آن فضا و فضاهای بعدی روابط جنسی خود بی میل و سرد باشند. در حالی که اگر شما پوزیشن های مختلفی را در هر بار رابطه انتخاب کرده و انجام دهید، یک فضای جنسی کاملاً جدید و زیبا فراهم می شود که باعث می شود همیشه برای زوجین تازه گی داشته و کاملاً لذت بخش باشد.

همچنین انجام رابطه در یک پوزیشن ثابت، باعث عدم تغییر در جریان خون بدن و بخش های جنسی و ثابت ماندن آن می شود و حتی عضلات جنسی بدن نیز به صورت ثابت و یکنواخت کار می کنند که مسلماً خود بدن و بخش جنسی نیز از این یکنواختی خسته و سُست می شوند.

چرا افراد از تنوع در پوزیشن های جنسی دوری می کنند؟

اصلی ترین دلیل این دوری آنها کم آوردن در بحث انزال، نعوظ، بی حوصله گی و خستگی است.

مثلاً پوزیشن های جنسی وجود دارند که در آن خون رسانی به آلت ضعیف شده و آلت مردان شل می شود. ( مانند پوزیشنی که مرد دراز می کشد و زن روی آلت می نشیند ). خوب همان طور که قبلاً نیز گفته شد با تقویت عضلات خون رسان در مردان این مشکل حل شده و سفتی آلت حفظ خواهد شد و نباید به این خاطر تنوع در پوزیشن را فراموش کرد.

یا پوزیشن های جنسی وجود دارند که مردان در آن در مقایسه با سایر پوزیشن ها زودتر به مرحله انزال می رسند. در این مورد نیز قبلاً ذکر شد که برنامه های خاص و ساده وجود دارند که علاوه بر تقویت عضلات کنترل کننده انزال، باعث افزایش اعتماد به نفس، رفع استرس و... شده و مشکل انزال شما را حل خواهند کرد. پس این نیز نباید دلیلی باشد.

پوزیشن هایی وجود دارند که مرد و زن به دلیل اینکه اولین بار آن را انجام می دهند بدنشان خسته می شود. مطمئن باشید که اگر فقط 3 بار این پوزیشن ها را تجربه کنید بدن و فیزیک شما به راحتی با آن پوزیشن ها دوست شده و هیچ خسته گی را شاهد نخواهید بود.

حتی پوزیشن های جنسی وجود دارند که افرادی که دارای آلت تناسلی کوچک هستند به راحتی می توانند از آنها استفاده کرده و لذت کامل رابطه را ببرند که در مطالب آینده اشاره خواهد شد.

 تنوع در پوزیشن های جنسی به دلیل اینکه در مقایسه با افراد دیگر، یکنواختی جنسی و پوزیشنی ندارید حتی یک حس اعتماد به نفس قوی در انسان ایجاد می کند که باعث می شود خود را در این موارد بالاتر از سایر افراد جامعه ببینید که برای روابط روحی شما و همسرتان نیز مفید است.

فرازوج | درمان مشکلات زناشویی بدون دارو