چرا اکثر زنان به ارگاسم نمی رسند؟!

ساده ترین جواب این است که کاراکتِر و ویژگی های فیزیکی و روحی زنان پیچیده تر از مردان است.

توضیحات زیاد و پیچیده در این مورد باعث خستگی شما می گردد و به همین مستقیما روش های ساده آن را می گوییم.

مطمئن باشید که آگاهی از این ویژگی ها می تواند به راحتی آنان را در رابطه به ارگاسم برساند:

1 – وعده رابطه خوب و کامل را به او بدهید

مثلاً می توانید با ملایمت و مهربانی کنار او بشینید و بگویید که فردا یک رابطه زیبا و لذت بخش با هم خواهیم داشت و نمی دانی که چقدر در عطش هم بستر شدن با تو هستم و برای آن لحظه شماری می کنم. بگذارید تا در مورد رابطه جنسی که با شما خواهد داشت تخیّل داشته و تصویرسازی کند.

2 – قلب او را به دست آورید

مردان رابطه جنسی برقرار می کنند و در آن به مرحله ارضا نیز می رسند. قبلاً نیز ذکر شد که ویژگی های زنان پیچیده تر از مردان است.

زن برای اینکه به ارگاسم برسد باید از ته دل و قلباً تمایل و میل به رابطه را داشته باشد. در غیر اینصورت بدون ایجاد این احساسات با عمل دخول ارضا نمی شود. قلب و روح مرد و اشتیاق زن به بودن با او مهم تر از آلت مرد و عمل دخول است.

پس باید دل آنها را به دست آورید.

3 – زن نباید استرسِ خشونت و عصبانیّت در فضای رابطه را داشته باشد

زنان از مردانی که در رابطه جنسی احتمال انجام اعمال غیر منطقی مانند خشونت، عصبانیت، گاز گرفتن، چنگ زدن و ... از طرف آنها وجود دارد بی زار بوده و هنگام رابطه مدام در استرس آن به سر می برند و در نتیجه ذهن و مغز آنها شرایط به ارگام رسیدن و لذت را نمی تواند فراهم کند.

بایستی با آرامش، ملایمت و خوش اخلاقی تمام در اختیار زن خود باشید.

4 – زمان زیادی برای قبل دخول بگذارید

اکثر مردان نهایت 5 دقیقه بعد نوازش و معاشقه سراغ دخول رفته و انزال شده و رابطه را تمام کرده و می خوابند!

شما می توانید تا 1 ساعت قبل دخول نیز به معاشقه، نوازش و لذت های با هم بودن بپردازید و یقین بدانید که در اثر این شرایط زن به اوج لذت جنسی و آرامش می رسد و به راحتی ارگاسم را تجربه می کند. حتماً وقت مناسب و کافی و تا حد انتظار زن برای روابط زناشویی بگذارید.

5 – از او تعریف و تمجید کنید

زنان خیلی حساس هستند و بسیار به این موضوع که بدانند ویژگی های فیزیکی و روحی بهتری نسبت به زنان دیگر دارند اهمیت می دهند. از آنها تعریف کنید. هنگام رابطه از بدن، اندام، چشم، لب، اخلاق و خصوصیات خوب آنها تعریف کنید و او نیز بداند که شما در حسرت و شهوت اندام، اخلاق خوب و رابطه با او هستید.

6- محیط رابطه بایدآرام و ریلکس باشد

زنان در محیط های پر سر و صدا و نور بسیار زیاد و بی روح نمی توانند غرق در لذت واقعی رابطه شوند.

استرس بیدار شدن بچه ها، متوجه شدن کسی، یا رفتن صدای رابطه شما به بیرون از اتاق خانم ها را از غرق شدن در لذت باز می دارد. محیط آرام و مطابق میل او فراهم نمایید.

حتی زمان رابطه جنسی را نیز به خود زن بسپارید تا او مشخص کند.

7 – نقاط حساس و تحریک پذیر آنها را بشناسید

حتماً تا الان شنیده اید که همسر شما بگوید که تمرکز خود را در فلان ناحیه بدنم بیشتر کن. ماساژ دادن، نوازش کردن و لیسیدن بخش های خاص و تحریک پذیر آنها در رسیدن به ارگاسم بسیار موثر است.

نوک سینه، لاله گوش، گردن، لب، ناف و آلت تناسلی زنان بسیار حساس و برای آنها لذت بخش است.

فرازوج | درمان مشکلات زناشویی بدون دارو