در مورد آلت تناسلی زنان

خود واژن ماده لیز کننده دارد!

خود واژن هنگام تحریک شدن به صورت خودکار از داخل خود ماده لیز کننده آزاد می کند تا دخول به راحتی و بدون درد انجام شود. البته اگر هنگام رابطه فوراً سراغ عمل دخول برید خبری از این ماده نخواهد بود.

شرط آزاد شدن این ماده لیز کننده رسیدن زن به حس و لذت جنسی کافی قبل دخول است. بهتر است زمان کافی برای معاشقه و نوازش قبل دخول بگذارید تا شرایط داخل واژن نیز برای دخول مناسب مهیا گردد.

اصطلاح واژن قفل کرده است!

قفل کردن واژن یک اتفاق نادر بوده ولی ممکن است. در اثر استرس، هیجان، ترس و نا آمادگی جسمانی عضلات واژن قفل کرده و آلت مرد را سفت در خود نگه می دارند و وِل نمی کنند. در حالت کلی همیشه در رابطه جنسی بایستی استرس، هیجان و ترس هایی که بی دلیل بوده و قابل رفع هستند کنار گذاشته شوند.

شاید بتوانید با صحبت کردن، کاهش هیجان، ایجاد آرامش در زن عضلات قفل کننده را شُل نموده و مشکل را حل کنید. ولی در صورت عدم رفع مشکل حتماً با اورژانس تماس بگیرید و خجالت نکشید. چرا که اورژانس رازدار شما بوده و عدم گزارش به آنها می تواند باعث مشکلات جدی حتی تا مرز مرگ گردد.

آیا هنگام دخول به رحم آسیبی نمی رسد!

هنگام تحریک شدن، بخش بالایی واژن کشیده می شود و به دهانه رحم فشار آورده و رحم را به سمت داخل بدن فشار می دهد و آلت نمی تواند به رحم ضربه ای بزند.

حتی گذاشتن آی یو دی (وسیله ضد بارداری) که زنان در داخل رحم خود می گذارند هنگام رابطه جنسی تماسی با آلت مرد نداشته و صدمه ای به مرد یا به خود زن وارد نمی کند.

باد واژن چیست!

در حین عمل دخول اندکی هوا نیز به داخل واژن وارد می شود که بعداً این هوا با صدای شبیه به باد روده و البته بدون بو از واژن آزاد می شود. این اتفّاق برای مردان عجیب و ناراحت کننده نیست و خانم ها نیز نباید در این مورد خجالت بکشند.

تقویت عضلات کف لگن در جهت حل این موضوع بسیار موثر است.

 

فرازوج | درمان مشکلات زناشویی بدون دارو