عوارض لباس های زیر تنگ در زندگی زناشویی

امروزه برخی از افراد به دلیل حس رقابت، کنجکاوی، اهمیت ندادن و وابسته گی به مُد روز، از لباس های غیر استاندارد و غیر معمول استفاده می کنند.

لباس هایی که شاید به خاطر تنگ، چسبان بودن، سخت و زبر بودن بسیار آزار دهنده باشد. جالب این است که این مشکلات بعد مدتی برای فرد عادی می شوند و جزئی از کاراکتر و ویژگی لباس او می گردند و فرد دیگر عوارض و آزار درونی آن را فراموش می کند و با همان وضعیت زندگی می کند.

سه عامل مهم در بدن انسان باید مورد توجه قرار گیرند.

1- سلول های پوست به راحتی نفس بکشند. ( خفه نشوند )

2- پوست توسط مواد سخت و زبر ساییده نشود و صدمه نبیند.

3- جریان خون در بدن متوقف یا به سختی انجام نشود. ( خون به راحتی جریان داشته باشد )

این موضوع و توجه به آن در بخش زناشویی زندگی نیز بسیار مهم است بایستی توجه ویژه ای به آن نمود.

به طور مثال خانمی که سینه بند سفت و سخت استفاده می کند دچار مشکلاتی مانند درد در آن ناحیه، اختلال در جریان خون آن ناحیه، عدم رسیدن هوای کافی، آسیب دیدن پوست و سلو ل های آن و ... که چه بسا یکی از دلایل سرطان سینه نیز این موارد است.

به طور مثال مردی که شورت سفت، تنگ، ضخیم و زبر می پوشد دچار اختلالات جنسی مانند عدم نعوظ می گردد. چون طبیعاتاً در جریان خون رسانی به آلت مشکل ایجاد می شود و یا سلول های پوست به دلیل محدودیت شدید خفه می شوند و نمی توانند هوای آزاد را جذب خود کنند و حتی در افرادی که در سنین رشد قرار دارند می تواند باعث مشکل در رشد آلت گردد.

خون یک عامل متحرک و روان است که در بدن جاری است و نباید با اَعمال خارجی و غیر عادی در روال حرکت آن کُندی ایجاد کنیم. گاهاً دیده می شود که دست ما هنگام استراحت طوری قرار گرفته است که به بخشی از آن خون کم رسیده و می بینید که چه مشکل و سختی برای آن ناحیه ایجاد می شود. حالا آن اختلال جریان دست شاید حدود 4 ساعت بوده است. حال که یک شورت یا سینه بند غیر استاندارد که ماه ها در بدن شخص وجود دارد چه فاجعه ایی می تواند به بار آورد.

جنس پوست بدن نیز بسیار حساس و ظریف است. شما بعد از حمام یا شستن صورت از حوله نرم و ملایم استفاده می کنید. یعنی به دلیل اهمیت موضوع، خود کارخانه سازنده آن را نرم و مطابق با ظرافت پوست بدن ساخته است.

خوب پوست اعضای جنسی بدن مانند آلت تناسلی، سینه و ... نیز کاملاً حساس هستند و نباید با لباس های تنگ غیر استاندارد آسیب ببینند. حتی بعد حمام نیز نواحی جنسی بدن را به سختی و با خشونت خشک نکنید. خیلی ملایم خشک کنید.

نتیجه گیری : استفاده از لباس های زیر ( شورت، سینه بند و ...) که خیلی تنگ و سفت هستند یا جنس بسیار سخت و زننده ای دارند به هیچ وجه توصیه نمی شود. چون این عامل باعث اختلال جریان خون در آن نواحی، آسیب به پوست بدن، خفه شدن و هوا نرسیدن به سلول های پوست و اختلالات جنسی می گردد. حتی در صورت استفاده از جنس نامرغوب احتمال آلرژی، حساسیت و خارش در نواحی جنسی بدن نیز وجود دارد.

فرازوج | درمان مشکلات زناشویی بدون دارو