راهکار چیست؟

اندازه آلت تناسلی یکی از دغدغه ها و افکار مردان و حتی زنان امروزی است. مثلاً حس رقابتی که امروزه بین جوانان ایجاد شده است. حس حسادتی که با دیدن آلت هایی که در فیلم های پورن هستند و شما حس می کنید آلت تناسلی همه افراد بالای 18 سانت است و تنها آلت من متوسط یا کوچک است. در حالی که اندازه آلت اکثر مردان بین 11 تا 15 سانت است. البته بازیگر فیلم های پورن از بین 100 نفر انتخاب شده است و حتی با ابزارهای نرم افزاری گاهاً در فیلم بزرگ نمایی نیز می کنند.

 

حسی مانند اینکه من مرد هستم و خصوصیات مرد واقعی این است که باید آلت بزرگی داشته باشد. واقعاً چنین نیست. یک مرد واقعی صدها کاراکتر مثبت دارد و طبیعاتاً برای همسر، خانواده و اطرافیان او تنها این 100 ملاک مهم و مایه سربلندی آنها است.

شما زیبا هستید. شما ورزشکار هستید. شما هنرمند هستید. شما عالم، خوش اخلاق و خنده رو هستید و اطرافیان شیفته این خصوصیات شما هستند.

تاثیر فیزیکی آلت تناسلی در لذت جنسی

اندازه آلت تناسلی فرد تاثیری در عملکرد بهینه رابطه ندارد و این تنها افکار روانی فرد است و باعث می شود که همیشه خود را دست کم بگیرد. مهبل زن خود را با یک آلت 10 سانتی نیز تطبیقمی دهد و به دلیل خاصیت کشسانی که دارد آن در خود سفت نگه می دارد و به آن عادت می کند.

آن چیزی که همسر انتظار دارد آگاهی و دانش کامل شما از رابطه خوب، لذت بخش و کافی، آلت سفت و مقاوم برای برقراری رابطه ( تا وسط رابطه شل نشود )، به ارگاسم رساندن او و بسیاری از موارد مفید دیگر است.

نکاتی بسیار مفید برای بزرگ کردن و بزرگ دیده شدن آلت تناسلی

الف) موهای اطراف آلت تناسلی خود را همیشه بسیار کوتاه نگه دارید. چون بخشی از آلت تناسلی در تجمع موها پنهان می شود و چهره آن در اندازه واقعی خود دیده نمی شود و مثلاً یک سانت از طول آلت تحت شرایط موهای زیاد گم شده است.

ب) اگر فردی چاق هستید و شکم دارید پس بخشی از آلت شما در داخل چربی شکم فرو رفته است. از طرفی دیگر اگر شکم بزرگ باشد به دلیل وسعت و محیط بزرگی که دارد هر آلت تناسلی با هر سایزی، کوچک دیده می شود و در واقع در میان آن انبوه شکم گُم می شود. پس شکم خود را آب کنید تا آلت شما در هر سایزی بزرگ دیده شود. در مطالب قبلی سایت نیز در مورد فواید دیگر آب کردن شکم مطالبی گفته شد.

ج) از عضلات نعوظ غافل نشوید. این مرحله بسیار مهم است.

هنگام تحریک شدن عضلات نعوظ در بدن، دستورات لازم را از مغز و قلب می گیرند و شروع به پمپاژ خون به داخل آلت تناسلی می کنند. در واقع اکثر افرادی که از اندازه آلت گلایه دارند هنگام راست شدن اصلاً آلت آنها کاملاً سفت نیست. پس اول باید مشکل نعوظ فرد حل شود و شخص به حالت شاخی و سفتی کامل برسد و بعد در مورد اندازه آن بحث کرد. چرا که تقریباً همه افرادی که این عضلات را تقویت کردند بعد مدت کوتاهی نعوظ کامل در آنها ایجاد شده و حتی چون خون رسانی به داخل آلت کامل شده پس آلت اندکی نیز بزرگتر شده است و دیگر دغدغه ی سایز آلت را نداشتند.

تقویت این عضلات نعوظ بسیار مفید است.

دقت کنیم که!

بسیار هستند افرادی که اندازه آلتی حدود 20 سانت دارند ولی

هیچ گونه اطلاعاتی از بابت یک رابطه زناشویی کامل و جامع ندارند و حتی به دلیل هیجان، استرس و ضعف عضلات جنسی، وسط رابطه به دلیل شل شدن آلت از رابطه فرار می کنند یا خیلی زود به انزال   می رسند و قدرت ادامه آن را ندارند.

برای برخی از زنان نیز اندازه بزرگ یک مشکل روانی است که تنها با مشاهده فیلم های پورن مشتاق آن شده اند یا براساس شنیده های سنتی و بی اساس در مورد آلت بزرگ به آن علاقه مند شده اند. در حالی که واژن خانم ها یک فضای خاصی برای تحمل میزان آلت دارد و بزرگ بودن آن می تواند درد آور و آزار دهنده باشد و همسر را فراری داده و از رابطه سرد کند.

فرازوج | درمان مشکلات زناشویی بدون دارو