تاثیر ذهن آگاهی در روابط جنسی

در حال حاضر اکثر انسان ها روزانه صدها بار درگیر افکار غم انگیز گذشته و دغدغه های آینده می شوند و هر بار هم حداقل چندین دقیقه در آن افکار ذهنی شلوغ سیر می کنند.

ببینید ما انسان ها در 24 ساعت چقدر در خودمان نیستیم؟؟!

چنین افکاری به مانند سمی است در زندگی زناشویی. برای داشتن عالی ترین رابطه جنسی نخست باید ذهن آگاهی را تمرین کنیم.

یعنی چی؟

یعنی باید در لحظه حال زندگی کنیم و از لحظات لذت ببریم.

انسان هایی که ذهن آگاه هستند و از لحظه حال زندگی لذت می برند و سراغ افکار بی تاثیر و بی نتیجه گذشته و آینده نمی روند حداقل دو برابر بیشتر قدرت جنسی از بابت نعوظ و انزال و میل جنسی دارند.

آنچه گذشت را بیخیال شو چون فکر کردن به آن نه تنها ما را به گذشته باز نمی گرداند بلکه افکارمان را مخدوش می کند و حال و آینده ما را تخریب...

درباره آن چیزی هم که مربوط به آینده میشه میتونی فکر کنی تا روز به روز پیشرفت کنی، اما نه به صورت استرس و دغدغه و ترس و اضطراب. وظیفه ما تلاش برای بهتر بودن در آینده است اما نباید آن را درگیر و وسواس ذهنی خود کنیم چون ما به آینده دسترسی نداریم که...

لذت ببریم هر روز. موسیقی آرام گوش دهیم و چه زیباست که چشمان خود را ببندیم و وارد جریان زیبای موسیقی شده و خود را درون آن رها کنیم.

نفس های عمیق بکشیم و خود را داخل دم و بازدم نفس ها حس کنیم،

گل ها را بو کنیم، چمن ها را لمس کنیم،

با آرامش به حرف دوستان خود گوش بدیم،

به آرامی غذا بخوریم، عجله نکنیم و صبور باشیم،

با همسرمان ورزش کنیم و به دل طبیعت رفته و از زیبایی ها لذت ببریم،

تمام اجزا بدن را حس کنیم و حتی با آنها صحبت کنیم. از قلب زیبایت تشکر کن که هر روز برای تو و به عشق تو می تپد. از مغزت تشکر کن که قرار است بهترین تصمیم ها را برایت بگیرد.

در نهایت این را بدان که هر چیزی که هست در مغز است. همه دستورات با اوست. دستور زمان انزال با مغز است. کنترل مغز در دستان تو خواهد بود دوست خوبم. مطمئن باش

از امروز شروع کنید به رها کردن دوستانی که مدام فاز منفی و ناامیدی می دهند و شما را سوی کاراکترهای منفی زندگی می کشانند.

ما در برنامه درمان فرازوج بهترین راهکارهای درمان مشکلات زودانزالی، عدم نعوظ و بی میلی جنسی را به شما عزیزان آموزش داده ایم که شامل تقویت بخش های جسمی و روحی مربط به فعالیت های جنسی ما است.

حال سوال اصلی این است؟

با ذهن آگاه شدن تنها مشکلات جنسی من حل می شوند؟ معجزه دیگری هم رخ خواهد داد.

زنان عاشق مردان ذهن آگاه هستند.

چون مردان ذهن آگاه مردانی جذاب، مهربان، با خصوصیات قوی مردانه، با حوصله، صبور و عاشق هستند.

از طرف دیگر زندگی درعالم ذهن آگاهی، آرامشی به شما خواهد داد که به هیچ یک از اتفاقات و هیجانات منفی زندگی واکنش نشان نخواهید داد چون شما "هر لحظه در لحظه ی هستی" هستید و از زیبایی ها لذت می برید. با تبسم

یک نکته مهم دیگر برای رهایی از خودباختگی و رفتن سمت گذشته، درون نگری است.

لطفاً گاهی از خودتان خارج شوید و از فاصله چند متری خود را نگاه کنید. خواهید دید که خداوند متعال نعمت ها و قابلیت های بسیاری به شما عطا کرده و چون درگیر افکار هستید از آنها خبر ندارید. گاهی از بیرون خود را نگاه کنید خواهید دید که از بسیاری از افراد سرتر هستید. هر چند نیازی نیست که خود را با کسی مقایسه کنیم. کامل ترین انسان کسی هست که خود باشد. زنان عاشق شما خواهند بود اگر ببینند که خود هستید و تقلید نمی کنید.

در سایت فرازوج مطالب مختصر و مفید بیان می شوند تا به راحتی و با آرامش خود را درمان کنید. با ما ارتباط باشید. قطعا خوشحال خواهیم شد.

منبع فرازوج

شماره های تماس:

02128423912 - 09903939500

اینستاگرام: farazoj@

کانال تلگرام: farazoj_com@