under_label
شنبه 28 فروردين 1400 | 1400/01/28

برنامه درمان مشکلات زناشویی

برنامه درمان مشکلات زناشویی
  • دسته بندی محصولات فروشگاه
  • وضعیت محصول موجود
  • تعداد موجود 1000 عدد
  • قیمت تماس بگیرید
  • تخفیف 0 ریال
  • قیمت نهایی 0 ریال

در جامعه امروزی حدود 80 درصد مردان با مشکلات زود انزالی، اختلال نعوظ و بی میلی جنسی دست و پنجه نرم می کنند و هیچ لذتی از رابطه جنسی نمی برند.

حتی بسیاری از آنان به همین علت از ازدواج کردن و برقراری رابطه فرار می کنند.

آنها برای درمان خود بلافاصله و بدون مشورت سراغ داروها، قرص و آمپول هایی می روند که نه تنها درمان نمی شوند بلکه به دلیل دارا بودن عوارض شرایط را بدتر نیز می کنند

اکنون چندین سال است که شرکت فرازوج با انتشار برنامه درمان مشکلات جنسی بدون دارو، اقدام به درمان این عزیزان می کند تا بدون هر گونه داروی دارای عوارض، اشکال از پایه و اساس حل گردد.

از دیگر محاسن این برنامه امکان دسترسی آسان همه افراد جامعه از همه نقاط کشور به آن است.

کتاب درمان مشکلات زناشویی، شامل درمان مشکلات زود انزالی، عدم نعوظ و بی میلی جنسی مردان می باشد.

علت زود انزالی و عدم نعوظ

دلایل مختلفی برای این دو مشکل معروف وجود دارد. مثلاً ضعیف بودن عضلات جنسی بدن، استرس و هیجان، عدم تحرک و ورزش، کم بودن روابط جنسی، عدم آگاهی از انجام یک رابطه صحیح جنسی، یبوست، مصرف مشروبات الکلی، دخانیات، دیابت و پروستات و ده ها علت دیگر

علت اصلی زودانزالی و اختلال نعوظ

شک نکنید که اصلی ترین علت زود انزالی و اختلال نعوظ، ضعیف بودن عضلات جنسی بدن هست که وظیفه حمایت و کنترل انزال و نعوظ و میل شما را دارد.

عضله جنسی چیست؟

بدن ما چند صد عضله یا ماهیچه در خود جای داده است که بخشی از آنها، عضلات جنسی بدن ما هستند.

وظیفه عضله، حمایت و تقویت بخش های مختلف بدن هست و عضله جنسی هم وظیفه حمایت بخش جنسی بدن ما را دارد.

جالب تر اینکه خاصیت عضله در این است که قابل تقویت است و ما می توانیم قدرت آن را بیشتر کنیم. پس در نتیجه می توانیم قدرت انزال و نعوظ و میل خود را بیشتر کنیم.

خداوند بزرگ این عضله جنسی را با هدفی آفریده است! اگر لازم نبود که در بدن ما آن را اعمال نمی کرد.

تقویت عضله جنسی به تنهایی کافی نیست!

در کنار حل مشکل فیزیکی، باید نکات و کارهای دیگری را نیز انجام دهیم تا اندکی هورمون های مفید جنسی مانند تستسترون و سایر هورمون های شادی بخش در بدن ترشح گردند که همه این مطالب در این برنامه درمان زناشویی به شما آموزش داده خواهند شد.

بعد از چند روز نتایج مثبت مشاهده می شود؟

با توجه به نکات، تکنینک ها و مطالب مفیدی که در این برنامه وجود دارد شما از هفته اول نیز قادر به تاخیر در انزال یا نعوظ خواهید بود، ولی نتیجه قطعی و کامل از حدود بیست روز در شما عزیزان ایجاد می گردد.

لازم به ذکر ست که این برنامه یا کتاب درمان، بسیار ساده است چون به طور مثال در بخش تقویت عضلات جنسی تمرینات سختی اعمال نمی کنیم، چون این عضلات کوچک هستند و شرایط راحت تری اعمال کرده ایم.

شما عزیزان جهت خرید محصول می توانید از طریق خطوط تماس زیر نیز اقدام نمایید.

02128423912

09903939500