under_label
دوشنبه 24 مرداد 1401 | 1401/05/24

برنامه درمان مشکلات زناشویی

برنامه درمان مشکلات زناشویی
  • دسته بندی محصولات فروشگاه
  • وضعیت محصول موجود
  • تعداد موجود 1000 عدد
  • قیمت 700,000 ریال
  • تخفیف 0 ریال
  • قیمت نهایی 700,000 ریال

در جامعه امروزی حدود 80 درصد مردان با مشکلات زود انزالی، اختلال نعوظ و بی میلی جنسی دست و پنجه نرم می کنند و هیچ لذتی از رابطه جنسی نمی برند.

حتی بسیاری از آنان به همین علت از ازدواج کردن و برقراری رابطه فرار می کنند.

آنها برای درمان خود بلافاصله و بدون مشورت سراغ داروها، قرص و آمپول هایی می روند که نه تنها درمان نمی شوند بلکه به دلیل دارا بودن عوارض شرایط را بدتر نیز می کنند. مشکلاتی مانند سردرد و سرگیجه و تاری دید!

اکنون چندین سال است که شرکت فرازوج با انتشار برنامه درمان مشکلات جنسی بدون دارو، اقدام به درمان این عزیزان می کند تا بدون هر گونه داروی دارای عوارض، اشکال از پایه و اساس حل گردد.

از دیگر محاسن این برنامه امکان دسترسی آسان همه افراد جامعه از همه نقاط  کشور به آن است.

برنامه درمان مشکلات زناشویی، شامل درمان مشکلات زود انزالی، عدم نعوظ و بی میلی جنسی مردان می باشد.

علت زود انزالی و عدم نعوظ

دلایل مختلفی برای این دو مشکل معروف وجود دارد. مثلاً ضعیف بودن عضلات جنسی بدن، استرس، ترس و هیجان، عدم تحرک و ورزش، کم بودن روابط جنسی، عدم آگاهی از انجام یک رابطه صحیح جنسی، خود ارضایی، درگیری افکار در گذشته و آینده و دور بودن از زمان حال، یبوست، مصرف مشروبات الکلی، دخانیات، دیابت و پروستات و دلایل دیگر

علت اصلی زودانزالی و اختلال نعوظ

شک نکنید که یکی از اصلی ترین دلایل زود انزالی و اختلال نعوظ، ضعیف بودن عضلات جنسی بدن هست که وظیفه حمایت و کنترل انزال، نعوظ و میل شما را دارند.

عضله جنسی چیست؟

بدن ما چند صد عضله یا ماهیچه در خود جای داده است که بخشی از آنها، عضلات جنسی هستند.

وظیفه عضله، حمایت و تقویت بخش های مختلف بدن هست و عضله جنسی هم وظیفه حمایت از بخش جنسی بدن ما را بر عهده دارد.

جالب تر اینکه خاصیت عضله در این است که قابل تقویت است و ما می توانیم قدرت آن را بیشتر کنیم. پس در نتیجه می توانیم قدرت انزال و نعوظ و میل جنسی خود را بیشتر کنیم.

خداوند بزرگ این عضله جنسی را با هدفی آفریده است! اگر لازم نبود که در بدن ما آن را اعمال نمی کرد.

تقویت عضله جنسی به تنهایی کافی نیست!

در کنار حل مشکل فیزیکی، باید نکات و کارهای دیگری را نیز انجام دهیم تا اندکی هورمون های مفید جنسی مانند تستسترون و سایر هورمون های شادی بخش در بدن ترشح گردند که همه این مطالب در این برنامه درمان زناشویی به شما آموزش داده خواهند شد.

استرس و هیجان و ترس و کاراکترهای منفی!

اکثر انسان ها مدام منتظر پذیرش اتفاقات منفی در زندگی شان هستند. آنها مدام آماده دریافت استرس، ترس، هیجان و اضطراب و هر اتفاقی بدی هستند. حتی اکثر افراد غرق در افکار گذشته و دغدغه آینده بوده و همه این موارد به مانند سمی است که زندگی جنسی شما را تهدید می کند. انسان هایی هستند که از وسواس های فکری رنج می برند و همه اینها دست در دست هم داده و روز به  روز توانایی جنسی فرد از بابت انزال، نعوظ و میل جنسی را از بین می برندباید در لحظه باشیم.

به عنوان مثال اگر مرد یاد بگیرد که ذهن آگاه باشد و در لحظه زندگی کند و از افکار بد گذشته و دغدغه های آینده بیرون بیاید ما تضمین می کنیم که تا حد قابل توجهی پیشرفت در سلامت جنسی او حاصل شود و ما این را به خوبی آموزش خواهیم داد.

مثلاً مردی کمال گراست ( البته از نوع کمال گرایی منفی ). او می گوید باید به این هدفم برسم و اگه نرسم قطعاً بیچاره خواهم شد. چرا بیچاره؟ مگه همه افراد در همه چیزها عالی هستند؟ قبول کنیم همه ناقص اند و درهمه چیزها کامل نیستند. بایدها و نباید و ترس از شکست نوع  دیگر از کاراکترهای منفی زندگی ما است که باید آنها را درمان کنیم و از مسیر زندگی لذت ببریم تا آنکه مدام به فکر نتیجه باشیم و ترس از آن

همه اینها در برنامه فرازوج آموزش داده می شوند که چه کنیم.

زندگی در لحظه حال و لذت در لحظه حال به اندازه همان معجزه تقویت عضلات جنسی، در زندگی زناشویی شما معجزه خواهد کرد.

با کمک ما خودارضایی را ترک خواهید کرد...

بله درست شنیدید. با مطالب مفید برنامه فرازوج به سطحی از آگاهی و اعتماد به نفس و دانش خواهید رسید، به سطحی از ذهن آگاهی و قدرت کنترل ضمیر ناخودآگاه مغز خواهید رسید که ناخودآگاه دست از خودارضایی خواهید کشید. برای خودتان نیز غیر قابل باور است. ولی ما به شما قول می دهیم.

درمان مشکلات جنسی و ترک خودارضایی یعنی ورود شما به زندگی و جامعه ولی اینبار در اوج آرامش و خودباوری و اعتماد به نفس و عزت نفس!

پس در همه بخش های زندگیتان نیز قطعاً موفق خواهید شد.

بعد از چند روز نتایج مثبت مشاهده می شود؟

با توجه به نکات، تکنیک ها، تمرینات و مطالب مفیدی که در این برنامه وجود دارند شما از هفته اول نیز قادر به تاخیر در انزال یا افزایش قدرت نعوظ خواهید بود، ولی نتیجه قطعی و کامل از حدود بیست روز در شما عزیزان ایجاد می گردد.

لازم به ذکر است که انجام و مطالعه این برنامه درمان، بسیار ساده است. به طور مثال در بخش تقویت عضلات جنسی تمرینات سختی اعمال نمی کنیم، چون این عضلات کوچک هستند و آموزش های سختی برای تقویت آنها نخواهیم داد. ضمناً درمان بخش مشکلات روحی روانی مساله با اندکی مطالعات بسیار واضح و آموزش ساده در همین برنامه انجام می شود.

شما عزیزان جهت خرید محصول می توانید از طریق خطوط تماس زیر نیز اقدام نمایید.

02128423912

09903939500

آدرس اینستاگرام ما : farazoj@

کانال تلگرام: farazoj_com@

از طریق واتس آپ یا تلگرام نیز پاسخگوی عزیزان هستیم...